Відразу два майстер-класи у музеї

11.02.2014
11.02.2014
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

Кіровоградський обласний художній музей запрошує у вівторок, 11 лютого на два майстер-класи - о 10.00 відбудеться майстер-клас по виготовленню виробів із бісеру – проводить член клубу народних ремесел «Ниточка» Світлана Петрова (мати з собою необхідні матеріали: бісер). Пізніше, о 15.30 відбудеться майстер-клас по в’язанню спицями – його проводить член клубу народних ремесел «Ниточка» Ольга Манойленко (мати з собою необхідні матеріали: нитки червоного, зеленого кольору та спиці).

Кіровоградський обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста також переглянути стаціонарні експозиції «Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII  – початку ХХ ст.», експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва, відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ  і Вітчизна».

Вартість вхідного квитка: для дошкільнят – 2 грн., школярів та студентів – 3 грн., пенсіонерів – 4 грн., для дорослих – 6 грн. Вартість екскурсійного обслуговування груп: Оглядова екскурсія: для дорослих – 40 грн., для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 20 грн. Тематична екскурсія: для дорослих – 20 грн., для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн. Музей відкрито для відвідування: Пн. – Чт.: з 9.00 до 18.00; п’ятниця, субота: з 9.00 до 17.00; неділя – вихідний. Адреса: Кіровоград, вул. В.Перспективна (колишня К.Маркса), 60. Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 22-36-98.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!