Відкриття виставки Вадима Канащука «Акварелі душі»

12.02.2014

У середу, 12 лютого о 14.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття виставки живопису молодого художника Вадима Канащука «Акварелі душі».

Вадим Канащук нове ім’я в мистецькій спільноті міста Кіровограда. Це перша спроба спілкування з глядачем, перший публічний іспит на професіоналізм. Виставку складають 56 живописних робіт, які відображають пошук стилю, пошук власної ідентичності. Зі слів Вадима: «Важливо не змальовувати, а творити від душі. Але перед тим потрібно пройти період підготовки, вдосконалити свій рівень. Іконопис заспокоює, приносить духовну радість».

Вадим Олександрович Канащук народився 8 грудня 1992 року  в  Кіровограді. Малюванням захоплювався з дитинства. Навчався у Пустільнікової  Л. О. (м. Кіровоград), художниці Витвицької –Бабенчук Л. (м. Львів). У 2013 році  вступив до Львівської Національної Академії Мистецтв, кафедра ОМІР, напрям сакральне мистецтво. Пише портрети, пейзажі, натюрморти. Особливе місце у його творчості  має іконопис. «Акварелі душі» - перша персональна виставка в рідному місті. Запрошуємо всіх на відкриття виставки!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ