Вивчаємо разом техніку торцювання

16.02.2014
16.02.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка запрошує усіх бажаючих на заняття студії творчого настрою «фАРТ»! Ви любите гарні речі, виготовлені  власноруч, мрієте навчитися створювати щось неординарне,  дарувати друзям унікальні подарунки  та сувеніри? Саме цьому Ви навчитесь на засіданнях студії,  де на Вас чекатимуть приємні сюрпризи, нові друзі, позитивні враження!
Засідання студії відбуватимуться кожної неділі місяця  з 12.00 до 15.00.

Інформацію стосовно тематики  кожного наступного засідання та  матеріалів, необхідних для роботи,  Ви можете  отримати на сайті бібліотеки www.lib.kr.uaабо в фойє бібліотеки. Можливо, саме  у нас розпочнеться Ваше велике захоплення мистецтвом hand-made! Заняття  в студії БЕЗКОШТОВНІ для всіх  користувачів бібліотеки!

Наступне засідання: «Вивчаємо техніку торцювання» відбудеться 16 лютого 2014 року о 12.00. Торцювання – один із видів паперового рукоділля. Цю техніку можна віднести і до способу аплікації, і до виду квілінгу. В основі – створення зображень за допомогою об’ємних елементів з паперу. Торцювання – робота не складна, але кропітка. Вона вимагає посидючості, акуратності та уваги.  Кожен відвідувач повинен мати: картон (формату А4) -1 аркуш, ножиці, клей ПВА,стержень від кулькової ручки, гофрований папір рожевого кольору.

Телефон для довідок: 22-66-01. Наша адреса: вул. Декабристів 6/15Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!