Бібліотека Чижевського: Разом з вами 115 років!

17.02.2014
17.02.2014

У понеділок, 17 лютого об 11.00 у відділі обслуговування користувачів розпочинає роботу виставка «115 років разом з вами», присвячена 115-й річниці заснування головної книгозбірні регіону – обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського.

Ми щиро запрошуємо до перегляду виставки. До Вашої уваги представлені копії архівних документів, які стосуються становлення та відкриття Єлисаветградської громадської бібліотеки, оголошення про початок роботи закладу, що став невід’ємною частиною життя міста, свідком і хранителем його історії. А також книги зі штампами Єлисаветградської громадської бібліотеки, видання з першими інвентарними номерами та романтичною історією, звіти бібліотеки за перші роки існування, унікальні фото та багато іншого.

У суботу, 15 лютого 2014 року обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського святкує своє 115-річчя. Солідний вік для наукової бібліотеки, чи не так?! З часу свого заснування (2 лютого 1899 року за старим стилем), і до сьогодні бібліотека була і залишається центром життя громади, місцем, де можна отримати відповіді на всі питання. Вже понад століття бібліотеці вдається підтримувати свій позитивний імідж та бути популярною серед мешканців міста, поєднувати високий рівень застосування інформаційних технологій з гостинністю та чуйністю до своїх користувачів.

Довгий шлях від Єлисаветградської громадської бібліотеки до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського – це і відзначення важливих подій у житті краю та країни, численні наукові конференції, професійні форуми, літературні презентації, творчі зустрічі. Це – наші спільні досягнення. За час свого існування для кожного користувача бібліотека стала такою ж необхідною, як скрипка для музиканта або пензель для художника. Тож Ваша бібліотека чекає Вас на своє свято!

Вхід – вільний! Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24, ІІІ поверх.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…