Виставка робіт учнів дитячої худшколи: Шевченко означає так багато!

17.03.2014
17.03.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

2014 рік проголошено Роком Тараса Григоровича Шевченка. Для багатьох поколінь українців – і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що складається враження, ніби ми вже все про нього знаємо. Та це лише ілюзія. Тарас Шевченко – невичерпний і нескінченний.


У понеділок 17 березня 2014 року о 16.00 у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка відбудеться презентація виставка робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О. Осмьоркіна (викладач: Смичек Ігор Володимирович) присвячена 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка . На виставці Ви зможете побачити як портрети Тараса Григоровича, так і ілюстрації до його творів.


Учні школи у роботах проявили не лише хист до малювання, але й відобразили на папері свої відчуття та враження від прочитаних творів Кобзаря. Виставка працюватиме з 12 до 25 березня 2014 року (ІІ поверх, відділ мистецтв). Запрошуємо усіх бажаючих.

 

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка за адресою: м. Кіровоград, вул. Декабристів 6/15. Сайт: http://www.lib.kr.ua тел.: 22-66-01, 095 474 75 88 Полякова Олена Олександрівна 095 471 27 67 Рєзнік Тетяна СтаніславівнаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!