Бібліотечна країна запрошує у казку!

21.03.2014
21.03.2014
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22
Однією із значущих подій бібліотечного життя у нашій державі є Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який щорічно відбувається в перший місяць весни, і який традиційно відзначає Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П. Гайдара.

У  нашій області урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Бібліотечна країна запрошує у казку» в обласній бібліотеці для дітей ім. А.П.Гайдара. Веселе, гамірне дійство збере у бібліотеці наймолодших жителів міста. Це черговий подарунок читачам від працівників відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів та учасників бібліотечної студії «АРТ-СВІТ».

Крім того на юних читайликів очікують різноманітні конкурси, загадки, забавки, зустрічі з улюбленими персонажами відомих дитячих літературних творів і, звичайно, знайомство з новими, яскравими книгами, які охоче поділяться з своїми секретами! Це дійство дасть старт ряду заходів, присвячених книзі, які пройдуть у всіх районних, міських бібліотеках області, що обслуговують дітей. Це будуть різноманітні за тематикою заходи: літературні аукціони, мандрівки, вітальні, вечори, презентації…

Тиждень має на меті ознайомити дітей з кращими зразками української та світової літератури, створення позитивної мотивації до читання. Протягом тижня юні користувачі отримають багато корисної інформації, здійснять своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих та корисних книжок!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ