Дмитро Чижевський - відомий славіст і філософ

21.03.2014
21.03.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

В обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка з 21 березня відкриється книжкова виставка «Дмитро Чижевський - відомий славіст і філософ». Виставка діятиме у відділі популяризації книги та буде присвячена 120-річчю від дня народження відомого ученого-енциклопедиста, культуролога, філософа, лінгвіста, дослідника української і слов'янської літератур, релігійної думки й слов'янської духовності.

Дмитро Іванович Чижевський народився 23 березня (4 квітня) 1894 року у місті Олександрія (нині Кіровоградська область), а помер 18 квітня 1977 року у місті Гайдельберг, ФРН. Видатний учений-енциклопедист, культуролог, філософ, літературознавець, релігієзнавець, лінгвіст, славіст, дослідник української і слов'янської літератур, історії культури, філософії, релігійної думки й слов'янської духовності. Один із найвидатніших славістів останнього тридцятиліття 20 століття, відомий дослідник німецької славістики, її полігістор!


За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01 Адреса: вул. Декабристів 6\15. Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ