Лялькові вистави на вихідних

12.04.2014–13.04.2014
12.04.2014–13.04.2014
Академічний обласний театр ляльок
Кропивницький, вул. Преображенська, 3

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує мешканців та гостей міста відвідати вистави театру для дітей:

12 квітня - «Зачарований дарунок» Н.Педько

(ростові ляльки: Бременські музиканти, Тигреня і Мавпочка, Губка Боб, смішарик Нюша)

Рекомендований вік для перегляду – від 5 років

У заморській державі Бірабу, у королівській родині, зростає ніжна і лагідна донечка, принцеса Добріяна. Тато Король ладен був усе віддати заради щастя доньки, бо росла вона без матері. Мачуха не злюбила гарненької дівчинки і, дізнавшись, що Король пообіцяв передати владу Добріяні та її майбутньому чоловікові, задумала знищити принцесу, зачарувавши дарунок, який спеціально підготувала до Дня її народження.

На оголошене свято до королівського палацу поспішають різні артисти, серед них і нові друзі: Віслюк, Пес, Кіт і Півень, які зустрілися у лісі, шукаючи нового прихистку. Завітавши до палацу, друзі стали свідками страшної таємниці злої Королеви, але здійснити свої плани вони їй не дозволять. Тож як у кожній чарівній казці, усе закінчиться добре.

13 квітня - «Курочка Ряба» Р.Качанов

Рекомендований вік для перегляду – з 5 років

Кумедна інтерпретація відомої народної казки про справжні людські цінності, у якій на перший план вийшли кумедні стосунки Діда й Баби. Старенькі дуже «турбувалися» один про одного і наробили немало шкоди, намагаючись розбити золоте яєчко, що одного разу знесла їм єдина годувальниця - Курочка Ряба..

Початок вистав – о 12.00 годині Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми з врученням солодощів і дарунків. Довідки за тел. (0522) 24-28-94, 24-37-76.

Джерело: Гречка - http://gre4ka.infoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…