Виставка, майстер-клас та поезія

17.04.2014
17.04.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка запрошує з 17 квітня у Відділ мистецтв, де відкриється книжкова виставка «Меморіальна пам'ять Кобзарю». Виставка оформлена до Дня пам’яток історії та культури.

Також 17 квітня о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться майстер-клас з розпису великодньої писанки. Гості заходу дізнаються про секрети підготовки та розпису пасхальних яєць та спробують створити власну писанку. А ввечері - о 17.00 в рамках чергового засідання клубу «Ліра» відбудеться зустріч з відомим кіровоградським письменником Василем Бондарем - «Голова спілки, письменник, редактор, людина: Василь Бондар». Окрім змістовної та цікавої бесіди на відвідувачів засідання чекають автограф-сесія від гостя та засідання творчої майстерні. Як завжди зустріч відбувається за чашкою ароматного чаю.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01 Адреса: вул. Декабристів 6\15. Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - суботаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!