Актуальні питання музейної діяльності: Пріоритетні напрямки роботи

24.04.2014
24.04.2014
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

Кіровоградський обласний художній музей запрошує колег взяти участь у одноденному семінарі на тему:  «Актуальні питання музейної діяльності. Пріоритетні напрямки роботи та завдання сучасного музею». Мета семінару – обмін досвідом, аналіз та узагальнення проведеної роботи, обговорення перспектив розвитку та завдань музею на сучасному етапі.

Семінар має привернути увагу як професійних музейників так і представників громадських організацій, науковців і викладачів учбових закладів, керівників громадських та шкільних музеїв, співробітників закладів культури до актуальних проблем розвитку сучасного музею, як науково-просвітницького та культурно - мистецького центру. Теми учасників семінару можуть бути широкими і різноманітними, що стосуються основної діяльності музеїв, музейної комунікації,  пам’яткоохоронної діяльності, формування, збереження та популяризації колекцій, сучасних проблем музейного менеджменту, тощо.

Семінар відбудеться 24 квітня 2014 року з 10.00 до 15.00 в приміщенні Кіровоградського обласного художнього музею. Початок реєстрації учасників семінару о 9.00 год. Для участі у семінарі необхідно до 25 березня 2014 року подати заявку з зазначенням форми участі (слухач чи доповідач) та до 10 квітня 2014 року доповідачам надати тексти доповідей для підготовки до друку збірки статей  і матеріалів.

Вимоги до оформлення матеріалів
Доповіді приймаються українською або російською мовами,  в електронному вигляді по електронній пошті або поштою на дисках.   
Вимоги до оформлення: формат Microsoft Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – одинарний.
Також необхідно вказати відомості про автора доповіді: прізвище, ім’я, по-батькові, науковий ступінь, посада, місце роботи.
Оргкомітет залишає за собою право відбору та редагування текстів.
 

Адреса оргкомітету: 25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна (колишня Карла Маркса), 60, Кіровоградський обласний художній музей; e-mail: koxm@ukr.net  Телефони для довідок: (0522) 24-56-81, 24-98-37, 22-36-98Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!