Краєзнавчі студії: Презентація «Історичного календаря Кіровоградщини»

14.05.2014
14.05.2014

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує у середу, 14 травня у Відділ краєзнавства, де о 14.00 відбудуться “Краєзнавчі студії”, в рамках яких відбудеться презентація “Історичного календаря Кіровоградщини на 2014 рік. Люди. Події. Факти” (Автор-упорядник Володимир Босько).

Дев’ятий за рахунком альманах, присвячений 260-й річниці заснування фортеці св. Єлисавети та 75-річчю утворення Кіровоградської області, містить відомості про ювілеї понад 400 визначних особистостей як минулих часів, так і сьогодення, пов`язаних з нашим краєм.

Видання нагадує про пам`ятні події, що відбувалися на території Єлисаветградщини (Кіровоградщини) впродовж трьох століть. Історико - краєзнавчі нариси розповідають про драматичні долі відомих людей та пам`яток архітектури Степової Еллади. Автор зосереджує увагу на унікальній історичній місії регіону: народжувати талановитих особистостей для всього світу. Видання ілюстроване та розраховане на широке коло читачів.

Запрошуємо краєзнавців, викладачів та студентів ВНЗ міста! Вхід на заходи – вільний! Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!