Зустріч із представником видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним

14.05.2014
14.05.2014

Сьогодні, 14 травня о 17.00 у відділі обслуговування користувачів (ІІІ поверх бібліотеки) відбудеться зустріч з представником видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним. Видавництво представлятиме книги, одна з яких присвячена 60-річчю Кенгірського повстання в Гулазі, інша – належить перу нашого земляка.

Свою книгу «Куща» презентуватиме Віктор Погрібний. Його книжка дуже особистісна. Як справжній патріот, він уболіває за рідну землю, за кожну людину. У його натурі поєдналися господар і митець. Йому, як і героєві новели "Артем", хочеться заглянути за синій косогір і відкрити людям таїну світу.

Також до уваги гостей – книга Володимира Караташа «На барикадах Кенгіра». За свою книгу спогадів автор був удостоєний звання «Лауреат обласної літературної премії імені Євгена Маланюка» у 2008 році. Кожен присутній матиме змогу особисто поспілкуватися з авторами. На зустріч також запрошено спеціального гостя Володимира Федоровича Шовконитного - українського поета, прозаїка, публіциста, громадського і політичного діяча. Запрошуємо всіх бажаючих!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ