​Тренінг «Мистецтво ефективних комунікацій та спілкування із засобами масової інформації»

28.05.2014

У середу 28-го травня у «Студії на Дворцовій» у Кіровограді відбудеться Тренінг «Мистецтво ефективних комунікацій та спілкування із засобами масової інформації» - для лідерів громадських організацій та представників органів влади, які працюють або планують працювати у галузях планування сім’ї, репродуктивного здоров’я, контрацепції.

Тренери - Олена Панченко, менеджер з комунікацій проекту БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та Ірина Скорбун, менеджер проектів БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»

У програмі тренінгу модулі « Відеозапис інтерв’ю та виступів» (практичні вправи), «Успішне спілкування з медіа: поради на щодень» (теорія + практика), зокрема, йтиме мова про те, як професійно спілкуватися з журналістами та зрозуміти логіку думок репортера, про що варто подумати до, під час і після інтерв'ю "ю, як сформулювати і успішно передати журналісту вашу точку зору, можливості, права та обов’язки при спілкуванні зі ЗМІ.

Тренінг триватиме з 9.30 до 15.00 з перервою на обід. Кількість учасників обмежена – відбір на конкурсній основі. З приводу участі звертайтеся до координатора Кіровоградського пресс-клубу – Вікторії Талашкевич за телефоном: 050-321-39-19.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ
Александр .Целебное серебряное озеро
Интересно, а кто либо знает микробиологический и химический состав воды этих озёр? Желательно компетентный ответ!…