Святкова програма «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

01.06.2014
01.06.2014
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П. Гайдара запрошує всіх бажаючих 1 червня завітати до закладу. Святкування Міжнародного дня захисту дітей відбуватиметься на Бібліомайданчику перед бібліотекою.

10.15 – 11.30 – «Свято улюбленої іграшки». Улюблені літературні герої Малюк і Карлсон з творів А. Ліндгрен познайомлять дітей з історією виникнення іграшки та проведуть розважальні ігри і змагання «Спритність сороконіжки», «Супер-тачки», «Кубик-рубик» тощо. Наприкінці свята відбудеться парад улюблених іграшок юних читачів та майстер-клас «Виготовлення ляльки своїми руками».

11.30 – 13.00 – Бібліотечний атракціон «Усмішка» з клоунами Мрійничком та Веселункою проведуть бібліотечні аніматори. На дітей чекають конкурси, загадки, рухливі ігри та карооке.

13.00 – 14.00 – Конкурсно-розважальна програма для школярів «Юні ерудити», яка включатиме декілька турів під назвами «Пантоміма», «Цікава географія», «Бюро знахідок», «Причепи хвіст» тощо.

15.00 – 16.00 – Майстер-клас з об’ємної паперопластики «Метелики – літаючі квіти».

14.00 – 16.00 – змагання з хокею на столі «Магія спорту».

14.00 – 17.00 – Сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою». Діти разом з батьками зможуть пограти у настільні розвиваючі ігри та взяти участь в розвагах з героями бібліотечної міні-школи «Вулик» - ростовими ляльками Тарасиком, Калинкою та їхньою вчителькою бджілкою Даринкою.

Протягом усього часу в бібліотеці проходитиме День відкритих дверей, всі бажаючі матимуть можливість здійснити екскурсії до відділів, познайомитися з літературою, скористатися безкоштовними послугами Інтернет-зали. Запис усіх користувачів до бібліотеки у цей день безкоштовний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!