Семінар-тренінг для журналістів «Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти»

16.06.2014–18.06.2014
16.06.2014–18.06.2014

У Житомирі 16-18 червня відбудеться семінар-тренінг для журналістів «Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти»! Про це сайту "Тусовка" розповіла Наталія Антонюк, координатор з діяльності в областях Програми USAID «Здоров’я жінок України». За її словами, до участі запрошуються представники кіровоградських регіональних ЗМІ.

Викладачами будуть: Ірина Курило, Завідувач відділу проблем якості демографічних процесів Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, Вікторія Веренич, національний тренер із репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, Неля Ковалюк, керівник Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю "Молодь.Жінка.Сім'я". Програмою тренінгу також передбачено ознайомчий візит до Житомирського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників та відшкодовують витрати на проїзд. Просимо подавати заявки на участь на пошту nantoniuk@fprh-jsi.org.ua, а також телефонувати: +38 (097) 241-14-26 та +38 (099) 927-43-85. В заявці просимо вказати в довільній формі ім`я, назву ЗМІ, тематику Ваших матеріалів та контактні дані (телефон, email).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ
Александр .Целебное серебряное озеро
Интересно, а кто либо знает микробиологический и химический состав воды этих озёр? Желательно компетентный ответ!…