Семінар-тренінг для журналістів «Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти»

16.06.2014–18.06.2014
16.06.2014–18.06.2014

У Житомирі 16-18 червня відбудеться семінар-тренінг для журналістів «Планування сім’ї в Україні – соціальний та медичний аспекти»! Про це сайту "Тусовка" розповіла Наталія Антонюк, координатор з діяльності в областях Програми USAID «Здоров’я жінок України». За її словами, до участі запрошуються представники кіровоградських регіональних ЗМІ.

Викладачами будуть: Ірина Курило, Завідувач відділу проблем якості демографічних процесів Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, Вікторія Веренич, національний тренер із репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, Неля Ковалюк, керівник Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю "Молодь.Жінка.Сім'я". Програмою тренінгу також передбачено ознайомчий візит до Житомирського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників та відшкодовують витрати на проїзд. Просимо подавати заявки на участь на пошту nantoniuk@fprh-jsi.org.ua, а також телефонувати: +38 (097) 241-14-26 та +38 (099) 927-43-85. В заявці просимо вказати в довільній формі ім`я, назву ЗМІ, тематику Ваших матеріалів та контактні дані (телефон, email).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!