Нові вимоги щодо складання пропозицій для участі у торгах на закупівлю товарів, робіт і послуг

26.06.2014

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує взяти участь у семінарі-навчанні «Нові вимоги щодо складання пропозицій для участі у торгах на закупівлю товарів, робіт і послуг», що відбудеться 26 червня 2014 р. у м. Кіровограді за адресою: вул. Преображенська, 79-а, каб. 215, (початок о 10 год. 30 хв.).

На лекційних та практичних заняттях представники організацій – учасників торгів, матимуть змогу детальніше вивчити усі аспекти тендерного законодавства, і головне – знайти відповідь на питання актуальні саме для Вашої організації, виходячи з видів та характеру товарів, робіт чи послуг що продаються або надаються Вашим підприємством.

Програмою семінару передбачено:
1. Вивчення і аналіз діючих нормативно-правових актів у сфері державних закупівель. Вимоги до підприємців та підприємств - учасників торгів;
2. Практичні заняття з підготовки пропозицій учасниками торгів. Як уникнути відхилення замовником Вашої пропозиції;
3. Порядок розкриття пропозицій конкурсних торгів та роль учасників у даному процесі;
4. Акцепт і укладення договору - як обирається переможець торгів;
5. Порядок оскарження дій замовника, а також інші актуальні питання і шляхи їх вирішення, які можуть виникнути при участі в процедурах закупівель.

Семінари проводять досвідчені фахівці, які мають великий теоретичний і практичний досвід проведення лекційних занять у сфері державних закупівель, а також досвід в практичному проведенні конкурсних торгів (тендерів) як з боку замовників, так і з боку учасників.

Вартість семінару для одного учасника складає 450 грн. (з урахуванням ПДВ). До вартості семінару включено інформаційно-лекційне обслуговування, конференц-набір, видача іменних сертифікатів учасникам, інформаційні матеріали до семінару (компакт-диск), кава-брейк.
За більш детальною інформацією просимо звертатись до навчального центру КРТПП за телефоном: (0522) 351856.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…