Зміна облич – чи зміна політичної системи?

11.07.2014, 18:00–20:00
11.07.2014, 18:00–20:00

У п’ятницю 11 липня місто Кіровоград відвідає лідер політичної партії «Спільна Дія», відомий громадський діяч і адвокат Тетяна Монтян.

Вона виступить з лекцієюта поспілкується зі слухачами. Початок о 18.00 за адресою: вул. Дворцова, 41/26, зустрічаємося у кафе «Цезар». Говорити будемо про актуальні питання: Що змінилось після Майдану? Що чекає нашу країну з новим керівництвом? Чи є шанси почати процес перетворення України у цивілізовану сучасну країну? Чи вдасться реформувати вітчизняні державні інституції?

Ви почуєте науково обґрунтоване пояснення того, чому влада в Україні залишається настільки корумпованою, а рівень життя – настільки низький. Дізнаєтесь, як закони впливають на наш горизонт планування, і як наші горизонти планування впливає на економіку. Зрозумієте зв'язок між майновими правами, відкритими кадастрами та бажанням нарощувати адмінресурс.

Лекція буде цікавою і корисною, хоча й може «висадити у повітря мозок» тим, хто щиро відстояв Майдани 2004 і 2014 років, але так і не відчув очікуваних змін у державі і покращення умов життя.

Особливо корисним послухати Тетяну Монтян буде для тих, хто зрозумів, що для системних змін треба щось більше, ніж просто вийти на Майдан, і, навіть, вмерти на ньому, і готовий наполегливо і довгостроково працювати заради того, щоби очікувані зміни відбулись.

Також на зустрічі можна буде придбати книгу Елінор Остром, яку Тетяна Монтян власноруч переклала і вважає чи не найважливішою науковою працею для сьогоднішньої України.


Починаючи з 2010 року, Тетяна Монтян активно розповсюджує ідеї інвентаризації та формалізації всієї власності в Україні, відкриття інформації щодо майнових прав громадян, місцевих громад та держави, є співавтором проекту закону про відкриття інформації щодо майна і власників – реєстрів і кадастрів http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50689, який, не зважаючи на публічний тиск майданних активістів, народні депутати навіть не захотіли проголосувати за винесення на розгляд. Чому навіть після трагічного Майдану 2014, політики продовжують нехтувати вимогами народу і як це змінити, Тетяна також дасть чітке пояснення.

Одною з головних причин інституційних невдач України Тетяна вважає відсутність в цивільному законодавстві та правовій практиці ефективних механізмів ухвалення легітимних колективних рішень, що і призводить до безкінечних сварок та воєн як на «сусідському» рівні, так і на загальнодержавному. Взагалі-то питаннями місцевого самоврядування, самоорганізацією населення, розпорядження майном, що належить територіальним громадам, вона займається з 1999 року.

Тетяна Монтян відома не тільки своїми виграними справами, науковими статтями і перекладами наукових книжок, а й своєю боротьбою проти «комунальної мафії» у системі ЖКХ, міліції, забудовників, політиків різних таборів. Боротьба ця ведеться на межі фолу, і іноді межа, скажімо прямо, перетинається.

Наразі Монятн очолила політичну партію із метою об’єднання мислячих, відповідальних та активних громадян, прихильників ідей, які вона поширює, і таких людей наразі вже достатньо по всій країні.

Паралельно із насиченою громадською, політичною і професійною діяльністю, Тетяна займається просвітництвом, допомагає нужденним, виховує чотирьох синів і розводить котів.

За додатковою інформацією звертайтеся:

066-356-36-84

050- 441-91-06

098-781-47-86

https://www.facebook.com/spilnodiy

https://vk.com/spilnodiyКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!