Круглий стіл за участі журналістів із Західної України

30.07.2014

У середу, 30 липня о 15.00 у Кіровограді відбудеться круглий стіл на тему "Висвітлення подій Євромайдану та АТО у 2013-2014 рр. у медіа різних регіонів України: відмінності та уроки" - за участі журналістів із західних регіонів України, який організовує та проводить міжнародна громадська організація «Інтерньюз Україна» у рамках проекту «Схід-Захід: Редакції за обміном».


- Такі міжрегіональні обміни журналістів між півднем/сходом та заходом України мають на меті сприяти діалогу між регіонами, а також розумінню контексту роботи одних та інших, що є особливо важливим на сьогодні, - переконана виконавчий директор Міжнародної громадської організації Інтерньюз Україна Наталя Педченко.

Круглий стіл почнеться о 15.00 за адресою вул. Дворцова, 12 - у Студії, на першому поверсі. До участі запрошуються кіровоградські журналісти, громадські та політичні діячі. Для детальнішої інформації, будь ласка, звертайтесь до Вікторії Талашкевич – партнера даного проекту МГО «Інтерньюз Україна» за тел. +38 (050) 321 39 19.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ