До ювілею художника

01.08.2014
01.08.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка запрошує з 1 серпня у Відділ мистецтв - познайомитись з новою книжковою виставкою “До ювілею художника: Іллі Рєпіну – 170”, присвячену річниці від дня народження великого живописця українського походження, який народився 5 серпня на Чугуївщині.

Книжкова виставка допоможе ближче ознайомитись з основними етапами життя і творчості великого художника майстра історичної і жанрової картини, видатного портретиста, блискучого колорист, тонкого лірика і автора епічних полотен, що залишив колосальну творчу падщину, який часто приїжджав в рідні краї, багато подорожував по Україні і присвятив їй немало своіх робіт.

Звертаючись до історичних та біблійних сюжетів, Ілля Рєпін розкривав вічні, загальнолюдські цінності, духовність, протистояння добра і зла, тому драматизм відображених на картинах подій не залишає глядачів байдужими.

Також у
бібліотеці продовжує працювати літня читальна зала просто неба «Книга під сонцем», в рамках якої проводяться вікторини, майстер-класи, розваги для малечі та їх батьків, відео перегляди, презентуються нові цікаві книжкові виставки. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка, тел. (0522) 22-66-01. Адреса: вул. Декабристів 615. Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!