​Павло Загребельний: Бути самим собою!

18.08.2014
18.08.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує відзначити 90 років від дня народження Павла Архиповича Загребельного ‒ кращого українського письменника сучасності, лауреата Державної премії УРСР ім. Т.Г.Шевченка та Державної премії СРСР. У творчому доробку письменника безліч оповідань, нарисів, новел, романів, п’єс та кіносценаріїв. До ювілейної дати у понеділо 18 серпня 2014 року у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Павло Загребельний: бути самим собою».

Серед представлених творів ‒ кращі романи автора на історичні теми: «Диво», «Я, Богдан», «Роксолана», «Первоміст», «Євпраксія», а також гостросюжетні твори на сучасні теми: «Юлія», «Стовпотворіння», «Безслідний Лукас». В якому б жанрі не творив письменник, його творче кредо завжди залишалось незмінним: «Все, що я досі написав і напишу, у мене тільки про одне: про збереження людської особистості, людини як найбільшої коштовності».

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка тел. (0522) 22-66-01 Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ