​Україна: погляд через фотооб’єктив

18.08.2014
18.08.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує у понеділок, 18 серпня до Дня Незалежності України відділ мистецтв пропонує для користувачів бібліотеки книжкову виставку «Україна: погляд через фотооб’єктив». До вашої уваги представлені фотографії архітектурних пам’яток – храмів і монастирів, замків і фортець, палаців, маєтків, сучасних споруд, авторами яких є як народні майстри, так і сучасні професійні митці. Також виставка зачарує кожного неповторною красою природи України.

А об 11.00 того ж дня у Відділі сприяння технічній творчості молоді відбудеться засідання клубу «Дивосвіт». На Вас знову чекає майстер-клас «Вишивка гладдю» від Корсун Раїси Іванівни, народної майстрині, члена ГО «Єлисаветградський узвіз». Усім охочим при собі необхідно мати тканину, ножиці, п’яльця, нитки для вишивки, голку та гарний настрій. Ви маєте можливість опанувати мистецтво вишивки гладдю та весело і з користю провести час в бібліотеці.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка тел. (0522) 22-66-01 Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!