​Україна: погляд через фотооб’єктив

18.08.2014
18.08.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує у понеділок, 18 серпня до Дня Незалежності України відділ мистецтв пропонує для користувачів бібліотеки книжкову виставку «Україна: погляд через фотооб’єктив». До вашої уваги представлені фотографії архітектурних пам’яток – храмів і монастирів, замків і фортець, палаців, маєтків, сучасних споруд, авторами яких є як народні майстри, так і сучасні професійні митці. Також виставка зачарує кожного неповторною красою природи України.

А об 11.00 того ж дня у Відділі сприяння технічній творчості молоді відбудеться засідання клубу «Дивосвіт». На Вас знову чекає майстер-клас «Вишивка гладдю» від Корсун Раїси Іванівни, народної майстрині, члена ГО «Єлисаветградський узвіз». Усім охочим при собі необхідно мати тканину, ножиці, п’яльця, нитки для вишивки, голку та гарний настрій. Ви маєте можливість опанувати мистецтво вишивки гладдю та весело і з користю провести час в бібліотеці.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка тел. (0522) 22-66-01 Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ