​П’ята Літня школа з нових медіа MediaNext

20.08.2014
20.08.2014

Цього літа навчання з основ цифрових медіа в рамках Літньої школи MediaNext відбудеться серед лісів та озер Чернігівщини – на мистецькому хуторі Обирок. Вже вп’яте МГО «Інтерньюз-Україна» та спільнота медіа-інноваторів MediaNext запрошують студентів факультетів журналістики та медіа-активістів на Літню школу з нових медіа MediaNext. Впродовж чотирьох днів, з 26 по 29 серпня 2014, за десятки кілометрів від найближчого міста, учасники вивчатимуть основи ефективної роботи з інструментами Інтернету та комунікації в онлайні.

Що це за школа? П’ята Літня школа MediaNext – це чудовий шанс для студентів, молодих журналістів та медіа-активістів поглибити свої знання в розумінні Інтернету та роботі в інформаційному просторі. Цього разу організатори Школи акцентуватимуть на ефективній роботі з онлайн-інструментами, протистоянні інформаційним війнам, перевірці інформації на достовірність та побудові репутації в онлайні. Лекторами школи MediaNext стануть експерти з нових медіа, журналісти та редактори українських ЗМІ. Лекторами виступлять також і учасники спільноти медіа-інноваторів MediaNext.
Як показує досвід, навчання від MediaNext пришвидшує кар’єрний ріст учасників та допомагає їм втілювати власні ідеї. Сьогодні випускники наших шкіл успішно ведуть бізнес-проекти, працюють у ЗМІ та громадських ініціативах, реалізуючи отримані навички. Школа є місцем зустрічі найбільш активної молоді з різних куточків України.

Хто може взяти участь? До участі запрошуються студенти факультетів журналістики, а також медіа-активісти (до 25 років) з усіх областей України. Ми оберемо 15 учасників на конкурсних засадах. Перевагу матимуть ініціативні та креативні молоді люди, які чітко розуміють, як і де застосовуватимуть отримані навички.

Дати та місце проведення: Школа відбуватиметься з 26 по 29 серпня 2014 на хуторі Обирок (Чернігівська обл.). Збір учасників - о 10 ранку 26 серпня в Києві для трансферу на місце проведення.

Умови участі: Участь безкоштовна, Обов'язковими умовами участі є:
заповнення онлайн-анкети реєстрації
реєстраційний внесок у 300 грн.
ноутбук або планшет

Організатори забезпечують учасників матеріалами, харчуванням та надають трансфер (Київ-Обирок-Київ). Учасникам буде забезпечене проживання на хуторі Обирок. УВАГА! Учасники самостійно забезпечують собі проїзд з інших міст України до Києва (необхідно прибути до Києва до 10 години ранку 26 серпня) і назад (від’їзд з Києва – починаючи з 7ої години вечора 29 серпня). Дедлайн для заявок: Заявки на участь у П’ятій Літній школі MediaNext приймаються до 18.00, 19 серпня 2014 року. Результати відбору – до 18.00 середи 20 серпня 2014.

Контакти: Віталій Мороз, керівник програм нових медіа, 063 700 22 66, 044 458 44 40 vitaliy.moroz(at)gmail.comКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!