Бібліотекарі підготували цікаві розваги та подарунки патріотам!

22.08.2014
22.08.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Наближається 24 серпня – це особливий день для усіх українців, адже це – День Незалежності України. Кожен вкладає у святкування свій зміст і відзначає свято по-своєму. Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка запрошує підготуватися до головного свята країни разом! Так, у п'ятницю, 22 серпня з 10.00 до 12.00, в рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем», відбудеться вулична акція «Україна – єдина країна!». Бібліотекарі підготували цікаві розваги та подарунки усім патріотам України.


В рамках акції Ви познайомитесь з історією свята, дізнаєтеся цікаві факти про Україну, переглянувши книжкові виставки «Україна: погляд через фотооб’єктив» та «Така дивовижна Україна». А перевірити свої знання з історії рідного краю ви зможете, взявши участь у вікторині «Моя квітуча Батьківщина». Ви навчитесь плести справжні українські віночки з польових квітів та зможете стати учасником майстер-класу з патріотичного арт-розпису.

Але і це ще не все! Ми запрошуємо усіх долучитися до створення об’ємного панно в техніці торцювання «Моя Україна» та стати учасником зйомок відеоролика про Батьківщину, що будуть тривати протягом святкування. Усім відвідувачам акції гарантується гарний настрій, приємні сюрпризи та потужний заряд патріотизму! Приходь на святкування і пам’ятай: Україна – понад усе!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!