Школа політичного репортажу

07.09.2014
07.09.2014

Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки проекту Mymedia оголошує набір на другу Школу політичного репортажу, яка пройде у вересні-жовтні 2014 року. До участі запрошуються студенти-старшокурсники та молоді журналісти, що цікавляться репортажем і хочуть покращити свої вміння у цьому жанрі. Учасники Школи навчатимуться в українських та польських репортажистів, а потім висвітлюватимуть вибори у найцікавіших куточках України.

Робота Школи політичного репортажу складатиметься з двох етапів:
1) майстер-класи з техніки написання політичного репортажу, які проведуть у Львові відомі українські та закордонні репортажні журналісти;
2) відрядження учасників проекту до 15 міст у різних регіонах України у день парламентських виборів для написання політичного репортажу.

Для відрядження організатори обрали міста, які не є обласними центрами, проте відіграють важливу роль у своєму регіоні та мають характерний політичний, економічний, етнічний або історичний колорит. Перелік міст, до яких поїдуть учасники другої школи, стане для них сюрпризом. Під час першої Школа політичного репортажу (вересень-жовтень 2012 року) це були Умань, Миргород, Єнакієве, Бахчисарай, Севастополь, Ізмаїл, Мукачеве, Космач, Золочів та інші.

Відбір учасників Школи політичного репортажу здійснюється на конкурсній основі. Заявки на участь можуть подавати студенти 3, 4 та 5 курсів будь-яких спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 28 років включно. Для участі в конкурсі на електронну адресу journalist@ucu.edu.ua до 7 вересня 2014 року включно потрібно надіслати:
1) розширене резюме
2) аналітичний матеріал (до 3 000 знаків), який повинен містити аналіз політичних настроїв у вашому місті (регіоні) та їх причин;
3) мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому потрібно описати власне розуміння жанру репортажу та сформулювати свої професійні очікування від участі в Школі політичного репортажу.

Перевагу надаватимуть тим, хто має опубліковані тексти на політичну тематику, зокрема репортажі (тексти публікацій потрібно долучити до заявки на участь в Школі). Списки учасників Школи політичного репортажу будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ та її facebook-сторінці 10 вересня 2014 року. Витрати, пов’язані з участю у майстер-класах та поїздкою для написання політичного репортажу у день виборів, покривають організатори. Роботу учасників Школи модеруватимуть редактори. Найкращі тексти, написані у рамках проекту, будуть опубліковані в загальноукраїнських та регіональних медіа.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!