​Чарівні фарби, залишені пензлем!

09.10.2014–12.10.2014
09.10.2014–12.10.2014
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара у четвер, 9 жовтня – там о 13 годині у Відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться вечір-зустріч з художниками Кіровоградщини «Чарівні фарби, залишені пензлем». Також 9 жовтня, але о 14.00 і у Відділі дитячого та сімейного читання відбудеться ігровий урок «В комп’ютерні ігри грай – всі країни знай» з «Дитячою колекцією» від Атлантик.

Крім того, у бліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi! А щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Кіровоградським відділенням Всеукраїнської Академії Універсології Сімейним Монтессорі центром «Ладушки».

Працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують всіх бажаючих кожної третьої неділі місяця (у жовтні це 19-го числа!) із 12 до 14 години завітати на недільний бібліотечний атракціон «Усмішка». На вас чекають конкурси, загадки, вікторини, ігри, мультфільми, караоке, а також незабутня зустріч з клоунами Мрійничком та Веселункою!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!