Увага, українсько-литовський фотоконкурс!

01.11.2014
01.11.2014

Розпочався українсько-литовський фотоконкурс, присвячений дружбі між цими народами. З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду «Унія 1219» за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні запрошує долучитися до участі у конкурсі фотографії «Моя Україна та Литва». Конкурс буде присвячений 25-річчю «Балтійського шляху» (аналог українського «Живого ланцюгу», що відбувся у Литві, Латвії та Естонії 23 серпня 1989 року). Оскільки метою його є популяризація українсько-литовської дружби, тому і світлини мають стосуватися саме цих зв’язків.

До участі запрошуються всі бажаючі. Фотографії приймаються вийнятково в електронному вигляді на поштуunija1219ua@gmail.com. З приводу запитань відносно конкурсу можна звертатися за цією ж адресою. Роботи, надіслані у надрукованому або сканованому вигляді розглядатися не будуть. Знімки мають бути зроблені за допомогою цифрового фотоапарату з матрицею не менше 8МП, представлені у JPG або TIF-форматі, не менше, ніж 2400 х 3600 пікселів.

Детальні умови конкурсу тут:https://docs.google.com/presentation/d/1q2Kf4C6tMBf0Gksw2zS7hkawn-WSufo7YHciyPEhSHM/pub?start=false&loop=false&delayms=3000#slide=id.g37a1f2ea1_20.

Переможці нагороджується:

1 місце – кільце «Балтійський бурштин в шкірі»;

2 місце – набір італійської кави «Гранде»;

3 місце – «Бурштиновий чай».

Журі конкурсу буде міжнародним:Петро Крайсвітній (голова журі) – кандидат в почесні консули Республіки Литва в Україні;Волдімарас Ажубаліс – засновник Фонду «Унія 1219»;Діонісій Каплін – виконавчий директор «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» (м. Полтава);Олег Журавльов – фотограф, журналіст (м. Полтава); Аушрис Кріщунас – радник мера міста Каунаса з культурних питань, громадсько-політичний діяч; Сігітас Мартінавічіус – президент концерну «Nuosavas verslas», політичний діяч;Гінтара Наркевічіюте – міжнародний секретар партії «Союз Вітчизни – Християнські демократи Литви (TS-LKD)» тадиректор з міжнародних справ у Фонді «Ronald Reagan House»; Представник Посольства Литви в Україні. Результати конкурсу будуть розміщені на офіційній сторінці Фонду «Унія 1219» у фейсбуці (https://www.facebook.com/Unija1219).

Автор - Роман ПовзикКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!