Книга: традиційна чи електронна? Вибір за тобою!

14.11.2014–17.11.2014
14.11.2014–17.11.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 14 листопада у Відділі мистецтв (обласна бібліотека для юнацтва ім. Бойченка) відкриється книжкова виставка «Книга: традиційна чи електронна? Вибір за тобою!», присвячена Дню студента. Читання книг залишається одним з найпопулярніших занять у вільний час в усьому світу. Навіть інтернет не відібрав у книги шанувальників!

Видавці та компанії, що виробляють електронні книги, покладають великі надії на цифрове майбутнє книжкової індустрії. Однак попри усі переваги е-книгам поки не вдалося забрати у паперового конкурента значну частину ринку. На виставці будуть представлені матеріали з даного питання, паперові, електронні та аудіокниги. Тож коже сам зможе обрати для себе зручний формат читання.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. 0954712767 Рєзнік Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності. Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!