Презентація книг "Рух. Початок” Василя Бондаря та “Майдану віщій грім” Костя Оверченка

21.11.2014

Сьогодні, 21 листопада - до Дня гідності і свободи - о 18.00. у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І. Чижевського відбудеться презентація двох видань “Рух. Початок” (Автор-упорядник Василь Бондар) тазбірки поезій українського поета, що мешкає в Латвії Костя Оверченка “Майдану віщій грім”.

У книзі “Рух. Початок” зібрані спогади учасників творення першої альтернативної до комуністів політичної сили на Кіровоградщині на межі 80-90 років минулого століття. Народний Рух України за перебудову — таку назву мала організація, якій судилося зіграти найголовнішу роль у відновленні української державної незалежності. Спогади писалися в різні часи протягом останнього двадцятиріччя. До книги включено також ряд публікацій із місцевої преси того часу. Книга видана в ТОВ “Імекс ЛТД”.

До книжки Костя Оверченка “Майдану віщій грім” увійшли вірші, народжені останніми трагічними подіями в Україні, а також поезії про минулу війну, учасником якої автор був. Написані у різні роки - під час коротких перепочинків між боями, й у наші дні, коли пам`ять його знову повертала в часи бойових звитяг, коли душу сколихнув Майдан та неоголошена війна Москви. Значна частина поезій свого часу друкувалася на сторінках різних українських часописів, окремим розділом входили до книжки “О, як тоді співали солов`ї” та стали основою поетичної збірки “Мені сниться війна...” Ці віршовані рядки автор з глибокою повагою вплітає у вінок пам`яті воїнів, усіх, хто не повернувся до рідної домівки з тієї страшної війни, хоч де б він воював - у лавах УПА чи Червоної Армії, чи з нинішніх кривавих сутичок, де прагнуть роздерти нашу рідну Україну. Книга видана в Центрально-Українському видавництві. На презентацію цих видань запрошуємо письменників, краєзнавців, творчу інтелігенцію, студентську молодь та всіх бажаючих!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!