Створення мережі регіональних центрів для реформ

22.11.2014
22.11.2014

ГО «Інститут професійного лобіювання та адвокасі» (www.lobbying.in.ua) запрошує до участі в одноденному семінарі, що проводиться в рамках реалізації проекту «Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи для підтримки реформ» - REGERT.NET Захід проходитиме 22 листопада ц.р. з 10:00 до 17:00 у конференц-залі готелю «Reinkartz Кіровоград» за адресою: м. Кіровоград, вул. В. Чорновола (колишня вул. Луначарського), 1-Д, (kirovograd.hotel@reikartz.com ).

Вітчизняний досвід реформування державної політики в різноманітних сферах суспільного життя традиційно демонструє відірваність від реалій сьогодення, що значною мірою зумовлено відсутністю ефективних механізмів залучення експертизи регіональних громад, а відтак позначається на загальній якості схваленого законодавства. У свою чергу, представники регіональних громад ще недостатньо володіють інструментарієм та здатністю виступати у ролі компетентних консультантів та експертів у процесах формування та реалізації державної політики, пропонувати альтернативні виважені рішення, організовувати професійні кампанії з лобіювання та адвокасі.

Незважаючи на те, що останнім часом поступово розвінчується усталений десятиріччями міф серед громадськості про небажання чиновників взаємодіяти з нею, а серед чиновницького апарату – щодо непрофесійності і некомпетентності громадськості пропонувати якісні рішення, рівень комунікації між сторонами все ще залишається на доволі низькому рівні.

Таким чином, метою зазначеного проекту є підвищення обізнаності керівників та активістів громадських організацій, лідерів громадської думки про можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі у реалізації їх програмних завдань, особливо в умовах підвищення самостійності регіонів, формування Мережі регіональних центрів знань та експертизи.

До участі у проекті запрошуються активісти та експерти громадських організацій, представники малого та середнього бізнесу, засобів масової інформації, а також представники регіональних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Проект складатиметься з реалізації двох фаз: одноденних семінарів та безпосередньо роботи в рамках Мережі регіональних центрів знань та експертизи.

Основними завданнями проведення одноденних семінарів є:

1. Ознайомлення учасників з основними напрямами реформ, що впроваджуються Кабінетом Міністрів України;

2. Презентація Ресурсної платформи для участі регіонів України в проведенні реформ (електронний модуль Мережі регіональних центрів знань та експертизи);

3. Розгляд природи і принципів лобіювання та адвокасі;

4. Ознайомлення з інструментарієм й алгоритмом лобіювання та адвокасі, організації і проведення кампаній, побудови коаліцій, взаємодії між регіонами щодо пошуку шляхів вирішення загальних проблемних питань;

5. Розгляд основних складових поведінки ключових акторів під час проведення кампаній з лобіювання та адвокасі;

6. Розгляд основних інструментів та етапів комунікативної політики.

Тренерами виступають досвідчені експерти Денис Базілевич, Володимир Нестерович, Анжеліка Рєзнік та Віталій Жугай.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/17ib4Z-abXN59SCqDoA26IpXFsHUtbeUNVcq8b2kvNdY/edit

Контактна інформація організаторів: моб.тел.: 050 513 35 64,

Ел. адреса: zhuhay@lobbying.in.ua

Керівник проекту - Віталій ЖугайКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!