16 днів проти насильства

25.11.2014–10.12.2014
25.11.2014–10.12.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 25 листопада по 10 грудня 2014 року на території України проводиться акція «16 днів проти насильства».

Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Подібні заходи широко поширені по всьому світу. Щорічна всесвітня акція «16 днів проти насильства» була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. В Україні акція проводиться з 2001 року.

Важливим напрямком попередження насильства в сім'ї та надання допомоги постраждалим від насильства є просвіта широкої громадськості та формування у громадян стійкого неприйняття насильства в будь-якій формі.

З метою підтримки акції в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка буде проведено цикл освітніх заходів спрямованих на попередження насильства.

З 25 листопада у відділі абонементу відкриється книжкова виставка «Права жінки та гендерна рівність» (до Міжнародного дня боротьби з насильством проти жінок).

З 27 листопада відділ популяризації книги презентує книжкову виставку «Як захистити себе від насильства?».

25 листопада о 14.20 відбудеться зустріч-діалог «Я хочу жити в світі без насильства». Учасники заходу Наталія Вінницька, директор Кіровоградського обласного центру соціально-психологічної допомоги; Владислав Зубченко, практикуючий психолог; Діонісій Буренко, священик, голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви.

27 листопада о 12.00 у відділі абонементу відбудеться пізнавальна година «Історія жіночого руху». Наприкінці заходу буде проведена освітня гра «Насильству – «НІ!».

Спільно з фахівцями Кіровоградського міського управління юстиції бібліотекарі відділу популяризації книги проведуть засідання лекторію «Молодь і право» на теми:

28 листопада о 14.00 «Молода сім’я: повага, розвиток, рівність»;

2 та 9 грудня о 13.45 «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння».

За даними НАН України, 68% українок страждають від насильства в сім'ї, 20% з них зазнають тиранію постійно, і лише 2% жертв звертаються до суду. Багато з тих, хто страждає від насильства, не заявляють про пережите приниження через страх помсти, брак коштів для самостійного існування, емоційну залежність, турботу про дітей, побоювання, що до їхніх слів поставляться скептично або з недовірою.

Якщо Ви або Ваші близькі страждають від домашнього насильства - не потрібно це терпіти й приховувати. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка

тел. 0954712767 Рєзнік Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності;

0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua

Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!