​Тиждень національних культур «Степова веселка»

03.12.2014–05.12.2014
03.12.2014–05.12.2014
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує протягом тижня – до 5 грудня – на Тиждень національних культур «Степова веселка». В рамках Тижня проходитимуть різнопланові заходи, зустрічі, будуть оформлені книжкові виставки присвячені темі національного розмаїття Кіровоградщини.

Також у Відділі бібліографічно-інформаційних послуг та краєзнавства буде оформлено книжкову виставку «Національні культури Кіровоградщини». А третього грудня о 15.00 працівники відділу абонемента проведуть зустріч з азербайджанською спільнотою «Там, де сходиться захід і схід». На Кіровоградщині проживають представники 98 національностей і народностей. Азейбарджанські товариства беруть активну участь у громадському житті, виступають провідниками відродження і розвитку їх культури, традицій, культурно-мистецьких надбань.

У четвер, 4-го грудня працівники відділу популяризації книги проведуть болгарський день «Не ставлячи собі кордонів» спільно з Кіровоградською обласною громадською організацієюоб'єднання болгар «Нашите Хора». У рамках заходу виступатимуть учасники Євроклубу «Єдність» гімназії № 9, які розкажуть про Болгарію, її традиції, звичаї й обряди. Учасники колективу «Перлинка» представлять народні хореографічні композиції.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ