Журфікс, присвячений дошкільній освіті

06.12.2014

У Кіровограді працює чимало студій раннього розвитку дитини - кожна успішно використовує ті чи інші практики, методики, взаємодіє і з дітьми, і з дорослими. Тож, виникла ідея зібрати на неформальну зустріч - спілкування, чай-каву, - представників та керівників студій, що працюють у сегменті дошкільної освіти (з дітьми віком до 6-7 років).

Зустріч пройде у суботу
6 грудня у Студії на вулиці Дворцовій, 12. Планується, що під час журфіксу його учасники поділяться досвідом роботи, обговорять сучасні тенденції та методики виховання і розвитку дитини. Планується, що участь у журфіксі візьме Світлана Ненова (м. Одеса), валеолог, педагог-новатор школи раннього розвитку, представник Міжнародної організації «Освіта нового тисячоліття». Організатори плануют, що такі журфікси стануть постійними.


Участь - безкоштовна, але кількість місць обмежена, тож реєструйтеся до участі, пропонуйте теми для обговорення. Запрошуються люди, що працюють у сфері дошкільної освіти Кіровоградщини. Журфікс (фр. Jour fixe - фіксований день) - це певний день, призначений для регулярного прийому гостей. На журфікс приїжджали без запрошення. У ряді європейських країн під поняттям журфікс розуміють взаємоузгоджене, фіксоване і повторюване місце (і час) зустрічі членів невеликої групи. У діловому світі під цим розуміється, в основному, обговорення чи розмова з певної теми.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ