Фестиваль-конкурс "Провесінь"

27.02.2015–03.03.2015
27.02.2015–03.03.2015
Кіровоградське музичне училище
Кіровоград, вул. Євгена Маланюка, 4

Сьогодні у Кіровограді стартує ХХ Фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах " Провесінь", про що повідомляє сайт Кіровоградської міської ради. Фестивальні заходи розпочнуться в концертній залі Кіровоградського музичного училища, а конкурсні прослуховування відбудуться впродовж п'яти днів - теж у приміщенні училища, та кіровоградських музичних шкіл № 2 ім. Ю. Мейтуса та №1 ім. Г. Нейгауза.

- Мистецький форум обіцяє бути представницьким, - говорить директор ДМШ №2 Валентина Ревенко. - Заявки на участь у ювілейному форумі вже надійшли від понад 400 бандуристів, цимбалістів, сопілкарів, гітаристів, баяністів, акордеоністів, домристів, балалаєчників з 20 областей України.

Вік учасників від 8 до 20 років, вони представлятимуть музичні школи та музичні училища, де проходять навчання. Традиційно, журі очолюють професори національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, народні та заслужені артисти України Євгенія Черказова, Людмила Федорова, Юрій Алексік, Микола Бєлоконєв, Микола Михайленко, Владислава Білоус, Віталій Заєць.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!