Food-hacker Андрій Флоренко навчить вас готувати пісний борщ
07.03.2015
07.03.2015
Кав'ярня "Філіжанка"Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 5\9
Кожної суботи - о 12.00 - у кіровоградській кав'ярні "Філіжанка" починається зустріч у рамках нового спільного проекту із каналом "Кіровоград" - це зустріч "Кулінарна Субота". У суботу напередодні Восьмого березня журналіст Андрій Флоренко та експерт з банківської справи Анна Дядечко навчать вас варити пісний борщ! Гостей запрошують творча група "Jane&Vika", зйомки веде колектив програми "Ранкова Кава".
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/events/003512/images/680/in-text-Borsch-_020.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/events/003512/images/681/in-text-amstor.1371476883.SNCPSG10.obj_.0.1.jpg.oe_.jpg.pf_.jpg.1350nowm.jpg.1350x.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?