Катя Резніченко запрошує скуштувати пасту у кафе "Філіжанка"
21.03.2015
21.03.2015
Кав'ярня "Філіжанка"Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 5\9
Щосуботи у кав'ярні "Філіжанка" у Кіровограді збираютьяс люди, які люблять готувати, а ще - спілкуватися і робити добру справу. Власниця кафе - Ольга Лапіна, - запрошує учасників та глядачів на 12.00 у суботу - на проекту "Кулінарна Субота". Цього разу - 21-го березня, - головним кулінаром буде Катерина Резніченко. Вона приготує для гостей страви улюбленої нею італійської кухні - пасту болоньєзе та салат.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/events/003633/images/700/in-text-11029640_770218799742100_2328922204168017083_n.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?