Книжкові виставки та літературна година

23.03.2015
23.03.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 23 березня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Головний архітектор Єлисаветграда: Андрій Достоєвський», присвячену 190-ій річниці від дня народження митця.Андрія Достоєвського, брата російського письменника, 150 років вважали архітектором Сімферополя і лише відносно нещодавно стало відомо, що чимало будинків Кіровограда – тоді Єлисаветграда, теж були зроблені за його проектами. Переглянувши виставку Ви дізнаєтесь, про єлисаветградський період архітектора, що формував свій власний стиль і випробував його на муніципальних, господарчих і житлових будинках міста.

З 23 березня у відділі популяризації книги буде оформлено виставку періодичних видань «Актуальна тема: події та коментарі». Зі сторінок популярних журналів та газет Ви дізнаєтесь про нові та актуальні новини та події в Україні та світі.

23 березня о 14.00 працівники відділу абонемента проведуть літературну годину «Хотіла я б піснею стати». Захід присвячений Ліні Костенко – перлині сучасної української літератури. Її твори не лише цікаві та влучні, а й глибоко актуальні. Уже багато років вона залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, пристосуванством, а зброя її – твори. Завітавши на захід, Ви дізнаєтесь багато цікавих фактів з життя та творчого шляху поетеси.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!