Книжкові виставки та літературна година

23.03.2015
23.03.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

З 23 березня у відділі мистецтв буде оформлено книжкову виставку «Головний архітектор Єлисаветграда: Андрій Достоєвський», присвячену 190-ій річниці від дня народження митця.Андрія Достоєвського, брата російського письменника, 150 років вважали архітектором Сімферополя і лише відносно нещодавно стало відомо, що чимало будинків Кіровограда – тоді Єлисаветграда, теж були зроблені за його проектами. Переглянувши виставку Ви дізнаєтесь, про єлисаветградський період архітектора, що формував свій власний стиль і випробував його на муніципальних, господарчих і житлових будинках міста.

З 23 березня у відділі популяризації книги буде оформлено виставку періодичних видань «Актуальна тема: події та коментарі». Зі сторінок популярних журналів та газет Ви дізнаєтесь про нові та актуальні новини та події в Україні та світі.

23 березня о 14.00 працівники відділу абонемента проведуть літературну годину «Хотіла я б піснею стати». Захід присвячений Ліні Костенко – перлині сучасної української літератури. Її твори не лише цікаві та влучні, а й глибоко актуальні. Уже багато років вона залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, пристосуванством, а зброя її – твори. Завітавши на захід, Ви дізнаєтесь багато цікавих фактів з життя та творчого шляху поетеси.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ