Інтернет-канікули "Трансформуємо Освітнє Середовище Разом"

24.03.2015–05.04.2015
24.03.2015–05.04.2015

Під час шкільних канікул запрошуємо молодь та освітян України провести їх разом. Захід побудовано за принципом вільного простору, де кожен є співтворцем та соавтором. Протягом інтернет-канікул можна додати власну активність, прийняти участь в обговоренні, поширити інформацію та представити власні наробки.

Освіта - спільний компонент для людей з різних країн, з різноманітними традиціями, як впроваджують технології в Боснії та Герцоговині та Індонезії, як розподіляють свій час Ви дізнаєтесь з активностей Івани Берік та Надіа Абідін. Ви ознайомитесь з принципами створення моушн відео та мальованого відео за допомогою Міхаїла Згривця, засновника студії My World Studio, та Христі Стасюк, першого україномовного онлайн тренера з відеоскрайбінгу. Свої активності пропонуюють освітяни та учні України: Поліна Мухортова, Ганна Дудіч, Алла Бонк, Маргарита Калюжна, Поліна Чернова.

Трансформуємо освітнє середовище разом! Реєстрація і програма #канікули15 Мета: створюємо та поширюємо освітні активності за допомогою онлайнових технологій; розвиваємо допитливість, уяву та навички критичного мислення; сприяємо спілкуванню та співпраці!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!