Презентація книги «Історія села Тарасівка» та «Олександрівка: віхи минулого та сьогодення»

26.03.2015
26.03.2015

26 березня о 14.00 у відділі краєзнавства в рамках «Краєзнавчих студій» відбудеться презентація книги Надії Матвієнко: «Історія села Тарасівка» та «Олександрівка:віхи минулого та сьогодення». На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі.

Матеріали до книг зібрала та упорядкувала колишня завідуюча Олександрівською бібліотекою Матвієнко Н.Б. За 40 років трудового стажу в сільський бібліотеці Надія Богданівна Матвієнко збирала матеріал про історію села, передовиків виробництва, учасників бойових дій тощо. За останні роки чомусь все менше згадують людей, які відновлювали колгоспи, своєю невтомною працею покращували добробут не лише односельців, а й усіх жителів України. В книзі “Олександрівка (Гапсине) віхи минулого і сьогодення: Присвячується 240-річчю з дня заснування села” досліджується історія села, розкриті події XVIII – XIX століть, читач зможе дізнатись про першого засновника села секунд-майора Александрова, заснування церкви та церковно-приходських шкіл, про події в роки громадянської та Великої Вітчизняної воєн, про людей, які жили і живуть в цьому мальовничому селі.

В книзі “Історія села Тарасівки: 1925-2011 р. (спогади односельців)” розповідається про історію заснування села, про організацію колгоспу, жителі про голодомор 1933 року, Велику Вітчизняну війну, яка по-своєму розпорядилася долями людей. В одних забрала здоров’я, в інших — життя. Молодих жінок зробила вдовами, у батьків забрала синів, багатьох дітей прирекла на сирітство. Видання розраховані на широке коло читачів.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!