Травень: Перемога, Ястребов, Ніч у музеї, Гіталов, Кропивницький....

05.05.2015–28.05.2015
05.05.2015–28.05.2015
Областной краеведческий музей
Кировоград, ул. Дворцовая, 40,

Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, його відділи та філії запрошують всіх бажаючих побувати на оглядових та тематичних екскурсіях, стати учасниками численних заходів, зокрема у травні 2015 року.

Зокрема, виставка «Неоголошена війна», присвячена до роковин подій у зоні АТО відкриється 5-го травня у Краєзнавчому музеї. У п’ятницю 8-го травня на території заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія відбудеться відкриття виставки, присвяченої до 70-ти річчя Перемоги та 110-ти річчя з дня народження А.Ю.Тобілевича.

У суботу, 9-го травня відбудеться зустріч із членами клубу авторської пісні - у Краєзнавчому музеї. А вже через тиждень - 16-го травня, у рамках акції "Ніч у музеїв", Краєзнавчий музей запрошує відразу на кілька заходів. Детально розповісти про них може Світлана Колесник - за телефоном (0522) 24-19-62. До речі, пізніше - 18-го травня, - у Краєзнавчому музеї відбудуться урочистості з нагоди відзначення учасників конкурсу на здобуття обласної краєзнавчої премії ім. В.Ястребова.

Ближче до кінця травня - 21-го числа, - Меморіальний музей М.Кропивницького запрошує на презентацію до 175-ої річниці від дня народження М.Кропивницького. Це буде цікавий захід за участю представників творчого складу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького.

До 100-річчя від дня народження О.В. Гіталова кіровоградцям буде показана презентація «Легендарний хлібороб» - 25-го травня в Краєзнавчому музеї, а 26-го травня Кіровоградський академічний театр ім. М.Кропивницького запрошує на Малу сцену - на захід до 175-ти річчя від дня народження М.Кропивницького. 27-28-го травня два заходи проведе музей - у середу, до 100-річчя від дня народження Гіталова відкриє виставку (спільно із краєзнавчим музеєм Новоукраїнського району) у селі Комишувате, де народився Герой праці, а у четвер проведе зустріч із представниками Кіровоградського обласного літературного об’єднання «Степ».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…