Підведення результатів конкурсу творів «Журналістська Школа Здоров’я»

14.05.2015

У четвер 14-го травня з 7.00 до 9.00 у програмі "Ранкова кава" підводитиме результати конкурсу творів «Журналістська Школа Здоров’я» тренер і педагог Ольга Гріднєва. Не пропустіть!

Конкурс проводила громадська організація «Прес-клуб реформ» у рамках проекту «Журналістська Школа Здоров’я», що був підтриманий Благодійним фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» за рахунок коштів USAID. У рамках конкурсу - призовий фонд 3000 грн., - молодь могла написати статтю, або зняти ролик, або зробити серію фото, щоб розкрити такі теми, як планування сім’ї, репродуктивне здоров’я та безпечне статеве життя.

автор плакату - Нікольська Катерина
автор плакату - Нікольська Катерина
«Ми прагнули залучити молодь до створення інформаційних матеріалів - статей, сюжетів, презентацій, фільмів, - на теми, що пов’язані із плануванням сім’ї та репродуктивним здоров’ям, а ще - підвищити обізнаність юнацтва – у тому числі майбутніх журналістів, - у питаннях збереження репродуктивного здоров’я та стимулювати хлопців і дівчат вже сьогодні, будучи школярами та студентами, самостійно готувати якісні матеріали на тему планування сім’ї та репродуктивного здоров’я», - розповідає керівник прес-клубу Вікторія Талашкевич.

За словами пані Вікторії, у конкурсі могли взяти участь усі бажаючі мешканці Кіровограда та Кіровоградської області віком до 35 років - як діючі журналісти/блогери, так і учнівська та студентська молодь, яка лише планує стати журналістами або мріє про таку професійну діяльність. Від кожної творчої групи приймалася на конкурс необмежена кількість робіт, тож були подані і статті, і відео-ролики, і плакати, і інфографіка.

Про переможців конкурсу дізнавайтеся ранком 14-го травня з 7.00 до 9.00 у програмі "Ранкова кава"!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!