Міжнародна акція «Ніч музеїв»

16.05.2015
16.05.2015
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

Кіровоградський обласний художній музей запрошує 16 травня 2015 року з 16.00 до 24.00 буде проведено ХІ Міжнародну акцію «Ніч музеїв» «Музеї заради сформованого суспільства». Вхід вільний!

Біля музею - 16.00-18.00 - «МУЗейний BALAGAN»
(вітальня майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку)
16.00-18.00Демонстрація колекції «Еко – суконь» за участі вихованців гуртка «Умілі рученята» при Бережинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району (куратор заходу - Оксана Цапенко)

17.00-23.00 - ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН
концертна програма - виступи виконавців найрізноманітніших музичних стилів (куратори – Андрій Гардашніков та Євгенія Ткаченко) фойє, І поверх.
16.00-20.00 - Виставка - ярмарок дієтичних ласощів «Три товстуни» (Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування)
16.00-18.00 - Виставка «Моя професія» (Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування, куратор виставки – Валентина Калужська)
18.00-20.00 - Квіткове подвір’я (виставка та майстер-клас по створенню квіткових композицій) експозиційний зал, ІІІ поверх «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII - поч. XX століття»16.00-23.45Фото на згадку «Привіт із минулого» фойє, ІІІ поверх

17.00-21.00- Студія раннього розвитку «НЕВГАМОВНІ» -
Play-zona для дітей 1-9 років ( керівник - Анастасія Шимченко) фойє, між ІІІ та ІV поверхами

17.00-23.00 - ФЛЕШ–ЗОНА «Україна єдина»
(фотографування відвідувачів)
Презентація відеокліпів фойє, ІІ поверх

17.00-24.00 - зона КІТ а (Кіровоградське інтернет телебачення)
Концертна програма «МИСТЕЦЬКА VATRA - святкуємо разом» експозиційний зал, ІІ поверх

17.00-17.10 - Зразковий хор «Веселка» - учні молодших класів Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса (керівник – Вікторія Шелабокова, концертмейстер - Ганна Полтавчук)

17.15-17.45Музична казка для дітей «Три крокодили» у виконанні учнів молодшої групи – театру «Менестрелі» Кіровоградської музичної школи № 2 імені Ю. Мейтуса (керівник – Ольга Черняхович, концертмейстер - Тетяна Шинкевич)

18.00-18.15 Музейне дякую! (відзначення партнерів акцій)

18.15-18.50Колекція одягу «Діти-квіти» дитячого театру мод імідж-центру «Ольга» (керівник – Вікторія Вагжанова)

Демонстрація дизайнерської колекції «Чорне і біле» від Тетяни Педорук - студентки кафедри дизайну та мистецтва Кіровоградського інституту «Університет сучасних знань» (керівник – Маріанна Ріга)

19.00-20.00Театр «Резонанс». Уривок із вистави Всеволода Данилевича та Наталії Уткіної – Данілевич «Донька американського посла» (керівник - Ірина Дейнекіна)

20.00-20.30Виступ учнів Кіровоградської музичної школи № 3 (фортепіанні дуети, ансамбль скрипалів, саксофон, фортепіанний квінтет, керівник – Лоліта Єршова)

20.30-21.00Хореографічні та вокальні номери за участю представників молодіжної організації Спілки вірмен України у Кіровоградській області

(керівник – Венера Федаськова-Єгоян)

21.00-21.30Виступ Євгена Манженка та дитячого гурту «Люті бандерики» (керівник – Євген Манженко)

21.30-22.00«У мікрофона» Марія Моренко, Андрій Гардашніков, Павло Золотарьов, Сергій Туз та ін.

22.00-22.30Виступ рок-гурту «Проти течії» (лідер гурту – Дмитро Кольчик)

22.30-23.30Виступ рок-гурту «КонтрВерсія» (лідер гурту – Андрій Шульга)

експозиційний зал, ІV поверх18.20-18.30Відкриття виставки «Світ природи від сестер Уляни та Дарини Броншпіц»

фойє,

ІV поверх18.40-18.50Презентація виставки однієї картини Ірини Остапчук «Різнобарвна Україна»

фойє,

ІV поверх19.00-22.00ДАРУНКИ СХОДУ:

Майстер-класи з виготовлення мандал, орігамі та мехенді за участю членів Міжнародної організації «Лотос» (керівник – Юлія Солонченко)

експозиційний зал «Сакрального мистецтва», ІІІ поверх18.00-22.00РУКОТВОРНІ ДИВА під ОБРАЗАМИ:

Майстер-класи від майстрів «Єлисаветградського узвозу» (керівник - Ірина Поляруш);

Майстер-клас по виготовленню виробів із стрічок (майстриня – Валентина Неділько);

Майстер-клас по виготовленню «травлених» писанок (майстриня – Тетяна Стороженко);

Майстер-клас по вишивці гладдю

(майстриня - Раїса Корсун)

експозиційний зал «Художники-земляки»,

ІV поверх18.00-22.00СТУДЕНТСЬКІ ЕКО-СТУДІЇ:

Майстер-клас із виготовлення еко-ляльки за участю студентів Анастасії Голоднюк та Катерини Цуркан Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (керівник - Лариса Гарбузенко);

Живописна експресія у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва Кіровоградського інституту «Університет сучасних знань» (керівник - Ірина Зантарія);

«Художнє тату» у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва Кіровоградського інституту «Університет сучасних знань» (керівник - Ірина Зантарія);

«Рецепти на кожен день» у виконанні студентів ІІ курсу Поліни Касап, Юлії Тисленко, Аліни Гурбіч, ІІІ курсу Юлії Кузьмич, Юлії Тримбовецької, Дарини Середюченко, Наталії Тюєвої факультету психології Кіровоградського інституту «Університет сучасних знань» (керівники - Світлана Невмаржицька, Наталія Цумараєва, Оксана Молчанова)

експозиційний зал «Західноєвропейське

та російське мистецтво

XVIII – початку XХ ст.», ІІІ поверх19.00-22.00СВІТ КРАСИ ДЛЯ ПАНІ:

майстер-класи за участю учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг

Майстер-клас по плетінню волосся

Майстер-клас із візажу

Майстер-клас із боді-арту

(керівник – Лора Калюжна)

експозиційний зал,

ІV поверх16.00-23.00«Відкрий музейний скарб – пізнай історію» (тематична екскурсія по залу, ознайомлення з експозиційним проектом - картиною Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року» та виставкою голограм

«Археологічні скарби України»

відділ музею –

картинна галерея

Петра Оссовського

«Світ і Вітчизна»18.00-23.55

Відео - екскурс «Історія світового мистецтва»

(демонстрація науково – популярних фільмів)

18.00-22.00

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:

створення колективної картини та майстер-клас із виготовлення монотипії (куратор – Анатолій Кімнатний)

18.00-21.00КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР - Політ фантазії

проведення майстер-класів за участю майстринь об’єднання «Світ креативу»:

Виготовлення квітів у техніці «Канзаші»

(проводить Лариса Мельник);

Виготовлення бутону троянди з цукерок

(проводить Ірина Чорна);

Виготовлення декоративного маку

(проводить Ангеліна Жесткова);

Розпис хною (проводить Олена Пупаза).

18.00-23.55Фото на згадку «Сибірська красуня»



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!