Відкриття Українського Центру Томотерапії

17.06.2015
17.06.2015

«Український Центр Томотерапії» (УЦТ) – проект державно-приватного партнерства в онкологічній галузі, що вперше реалізований на території України. На прикладі УЦТ можна побачити реально працюючу Європейську модель розвитку медицини, в якій поєднуються інтереси держави та інвестора.

Центр знаходиться на території Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. В УЦТ встановлено першу в Україні систему дистанційної променевої терапії TomoTherapy HD, що, в поєднанні з класичним лінійним прискорювачем Elekta Synergy та потужним діагностичним комплексом, дає можливість виявляти та лікувати пухлини різноманітної складності, форми та локалізації на різних стадіях розвитку з мінімальним негативним впливом на організм пацієнта. У відкритті візьмуть участь Міністр охорони здоров`я України, народні депутати України, представники Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, представники МОЗ України, представники місцевих Рад, керівництво Кіровоградської та інших областей, провідні медики країни, керівники найкращих медичних закладів, представники соціально-орієнтованого бізнесу, благодійних організацій, журналісти та іноземні гості.

Захід відбудеться 17 червня 2015 року о 13 годині за адресою: м. Кіровоград, вул. Ялтинська, 1. Програма заходу для ЗМІ: 1. Урочисте відкриття «Українського Центру Томотерапії». Екскурсія Центром. 2. Круглий стіл за участю Міністра охорони здоров`я України, провідних медиків та представників соціально-орієнтованого бізнесу. Відповіді на питання журналістів, дискусія. 3. Вечеря - «кіровоградська кухня». Будемо раді бачити Вас на відкритті нашого Центру. З метою якісної організації заходу велике прохання повідомити про можливість участі до 15 червня у зручний для Вас спосіб нашим координаторам: Олена: 0994417495 o.sinchenko@dmail.comКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ