Дмитро Сінченко оприлюднить свіжі рейтинги політичних партій

02.07.2015
02.07.2015
Кіровоградський прес-клуб
Кіровоград, вул. Чикаленка 1-а

У четвер, 2 липня о 14:00 в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1а, ТЦ «Копілка», 2-й поверх) КОО «Асоціація Політичних Наук» презентує результати соціологічного опитування в межах м. Кіровоград.

Напередодні ухвалення нової редакції Закону про місцеві вибори, голова АПН Дмитро Сінченко оприлюднить свіжі рейтинги політичних партій та імовірних кандидатів на посаду міського голови. Асоціація також не обійде своєю увагою і актуальне нині питання перейменування міста.

Для довідки: Кіровоградська обласна організація «Асоціація Політичних Наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є аналіз якості політики та її репрезентаторів в Кіровоградській області. Асоціація займається дослідженнями, моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для підвищення прозорості та демократизації політичних процесів на Кіровоградщині. Асоціації Політичних Наук проводиласоціологічні опитування на всіх виборчих кампаніях в місті Кіровограді, починаючи з 2012 року.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!