Навчальний семінар «Школа творців майбутнього 2015»

15.07.2015
15.07.2015

Молодіжна мережа «Творці майбутнього» проводить навчальний семінар для політично активної молоді з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей. «Школа творців майбутнього 2015» буде проводитися у формі 2-х сесій: Перша сесія - «Механізми впливу громадськості на владу» - пройде 24-26 листопада у м. Черкаси. На ній учасники розглянуть і проаналізують різноманітні способи впливу на прийняття суспільно важливих рішень: від участі у виборах, до планування та реалізації адвокаційних кампаній. Зможемо спиратися як на українських, так і на польський досвід. В семінарі візьме участь польська експертка, представниця мережі SPLOT та Осередку сприяння неурядовим організаціям міста Білосток Агнешка Олендер.

Друга сесія – «Підвищення особистих компетенцій членів мережі» - пройде 21-23 серпня у м.Черкаси. В програмі цього семінару – розвиток навичок планування і тайм-менеджменту, риторика та ораторське мистецтво, вміння вчасно визначити маніпулятивні технології та протидіяти їм. Також буде можливість поспілкуватися із цікавим політиком або відомим громадським діячем.

ДЛЯ ЧОГО? Це шанс для активної молоді навчитися впливати на місцеву політику в своїй громаді, долучитися до творення змін у своїй державі. Учасники семінарів зможуть отримати нові знання в області політики, адвокації, активізації, моніторингів, підвищити особисті компетенції, які потрібні молодим лідерам. Також на учасників чекають цікаве неформальне спілкування з однодумцями та можливість написання проектів та отримання фінансування на проведення моніторингу реформ у своїй області.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ? Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь. Учасниками семінарів можуть стати лише зареєстровані члени мережі «Творці майбутнього», що проживають на території Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей. Стати членом мережі можна заповнивши анкету. Заявки слід заповнити до 24:00 15 липня 2015 року. Про рішення організаторів щодо вашої участі буде повідомлено до 20 типня. Організатори забезпечують проживання та харчування, а також усі навчальні матеріали. Дорожні витрати покриваються самими учасниками. Перевага надаватиметься тим, хто готовий взяти участь у обох навчальних сесіях! Детальніше про мережу «Творці майбутнього» можна прочитати тут http://tvorci.org.ua/ З питаннями звертайтеся на пошту creatorfuture@gmail.com Навчальний семінар «Школа творців майбутнього» організовується КМГО «Молода Черкащина» в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за підтримки NationalEndowmentforDemocracy.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!