Європа в портретах і досягненнях - Словаччина

23.07.2015–27.07.2015

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує у Відділ обслуговування користувачів - там розпочала роботу виставка книг і періодики «Європа в портретах і досягненнях - Словаччина».

Бібліотека пропонує користувачам познайомитися з невеличкою країною в центрі Європи – Словаччиною. Офіційне ім’я маленької центральноєвропейської країни словацькою мовою – Slovenska Republika. Якщо говорити про ім’я, то здогадатися, напевне, нескладно. Словаччина – це слов’яни.

Країна славиться своїми відомими на всю Європу розкішними горами Татрами, чарівними стародавніми містечками і романтичними рицарськими замками, прекрасними лижними курортами та прекрасними жінками. Словаччина дуже красива країна. Тобто будови, вулиці, всілякі будування – все як у Західній Європі, а через те здається водночас спокійним і не нав’язливим, але в той же час живописним і як-то по теплому рідним. Навколо чистота і порядок, як в домі у акуратної, але не зацикленої на чистоті господині. На виставці представлені журнали «Міжнародний туризм», «Вокруг света» та інші.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!