“Go-A” у Дендропарку

08.08.2015
08.08.2015
Дендропарк
Кировоград, проспект Правды, 28

Спеціальний гість суботнього вечора у Дендропарку - епатажний гурт “Go-A” (м. Київ)!

“Go-A” (Го-А) – електронний гурт з Києва, що поєднує електронні танцювальні біти, українську народну музику та чарівний спів. Свій стиль музики назив ають як етно-транс та EDM (electronic dance music). Той випадок, коли з українським народним фолком дивним чином поєднуються звуки електроніки, сопілки, африканського барабана та австралійського діджериду. Музика, що чіпляє своєю легкістю та сміливістю звукових експериментів. А справжньою візиткою колективу є їх живі виступи, що запам'ятовуються танцювальним драйвом. За ініціативи голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси ОНУЛ, поринути у світ музики гурту “Go-A” вдасться 8-го серпня, у Кіровоградському Дендропарку!

Як описав журналіст порталу Zefіr музику Go-A: «Додайте сучасні танцювальні ритми, дух західноєвропейського фентезі, філософію далекого Сходу, спробуйте створити з усього гармонійне поєднання ... і отримаєте дивовижний яскравий, драйвовий і романтичний музичний коктейль».

Гурт у теперішньому своєму складі сформувався у квітні 2014 року. В тому ж році випустили свою першу відео-роботу на пісню «Танула», режисером якої став Дмитро Суходол. Музиканти учасники багатьох відомих фестивÐ �лів та концертних майданчиків, де встигли себе зарекомендувати якісною та особливою музикою.

Багато співпрацюють з відомим виконавцями. Тісно дружать з відомим бандуристом Ярославом Джусем, з яким записали пісню «Пробудження». Сингл гурту «Перебендя» на однойменний вірш Тараса Шевченко увійшов в топ-10 музикальних композицій березня 2015 року за версію журналу «Фокус». Влітку 2015 року разом з відомими музикантами взяли участь в благодійному концертному турі прифронтовими містами – «З країни в Україну».

Зараз гурт має досить щільний концертний графік, в якому опинився і Кіровоград!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ