Слово про корифеїв українського театру

27.08.2015
27.08.2015

27 серпня о 14.00 у відділі краєзнавства ОУНБ ім.Д.І.Чижевського відбудуться Краєзнавчі студії, на яких завідувач меморіального музею М.Л.Кропивницького Микола Олександрович Галицький представить книгу «Золота духовна скарбниця Кіровоградщини (слово про корифеїв українського театру)».

Автор зібрав у книзі власні статті, які публікувалися у засобах масової інформації в останні роки, інформаційно-довідкові матеріали своїх колег – працівників меморіального музею М.Л.Кропивницького, а також спогади відомих журналістів і діячів культури - Б. Куманського, В. Шурапова, І. Казнадія.

До книги увійшли «слова» про Марка Кропивницького, Миколу Садовського, Івана Тобілевича (Карпенка-Карого), Панаса Саксаганського, Карпа Соленика, Федора Левицького, Дмитра Яворницького та інших представників театральної справи. Значна увага приділена найменш дослідженим періодам розвитку нашого театру, зокрема аматорській театральній справі на Кіровоградщині кінця ХХ – початку ХХІ століття. Автор зазначає, що на сьогодні у нашому краї працює 384 драматичних колективи, з яких 24 - мають почесне звання «народний театр».

На зустріч запрошуються краєзнавці, співробітники архівів, музеїв, читачі бібліотеки, бібліотекарі та всі бажаючі.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ
Александр .Целебное серебряное озеро
Интересно, а кто либо знает микробиологический и химический состав воды этих озёр? Желательно компетентный ответ!…