День українського кіно

09.09.2015
09.09.2015

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує 9 вересня о 15.00 на великий захід, присвячений Дню кіно.

У вересні в Україні святкується День українського кіно. Професійне свято працівників кінематографії – День українського кіно - відзначається щорічно другої суботи вересня.

Відділ мистецтв організував зустріч-презентацію «Українська анімація 30-х років ХХ століття. Художник Євген Горбач». Донька майстра Мар’яна Дорошенко підготувала розповідь-презентацію про життя батька - художника Євгена Горбача, який 15 років працював художником-мультиплікатором на Київській кінофабриці «Українфільм», а також представить його живописні роботи. Після презентації у кіноклубі «Екран» відбудеться перегляд казок УкрАніма: «Казка про місячне сяйво» (1968 рік) та «Опасно свободный человек» (2005 рік) до 80 – річчя від дня народження народного художника України Радна Сахалтуєва.

Сучасні версії казок сподобаються і маленьким глядачам, і тим, хто виріс на казках про народних супергероїв. Початок о 15.00. Вхід вільний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!