Виставка "Останній шлях Кобзаря"

16.09.2015
16.09.2015
Областной краеведческий музей
Кировоград, ул. Дворцовая, 40,

Сьогодні, 16-го вересня 2015 року о 15.00 у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї до Дня міста відбудеться відкриття виставки «Останній шлях Кобзаря», у рамках Всеукраїнської поштової естафети «Україна - козацька держава», присвяченої 525-річчю Українського козацтва.

Автор виставки громадський діяч, київський колекціонер-філателіст Олександр Канівець організував похід-реквієм з Санкт-Петербургу до Канева. Йдучи дорогою Кобзаря він видавав поштові конверти, пов’язані з пам’ятниками Т. Шевченку та історичними місцями, які стосуються Кобзаря. Унікальність походу полягала у щоденному та щогодинному оформленні й відправленні поштової кореспонденції з поштамтів і відділень поштового зв’язку населених пунктів за маршрутом, яким везли тіло Т.Шевченка в Україну. На виставці представлено поштові конверти, кожен із яких має певні особливості та інші матеріали, які мають стосунок до великого поета.

Особливо цінний експонат виставки – посмертна маска Тараса Григоровича Шевченка. У рамках відкриття виставки відбудеться спец погашення марок на козацьку тематику. За довідками та замовленнями екскурсій просимо звертатись за адресою: вул. Дворцова, 40, тел. (0522) 27-18-41, 24-19-62.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ