До дня народження Івана Карпенко-Карого

22.09.2015
22.09.2015
Бібліотека ім. Є. Маланюка
Кировоград, ул. Декабристов, 6\15

29 вересня виповнюється 170 років від дня народження Івана Карпенко-Карого. З нагоди відзначення цієї події в бібліотеці буде проведено ряд заходів.

З 22 вересня будуть оформлені книжкові виставки: «Іван Карпенко-Карий: могутня сила таланту» (відділ мистецтв) та «І.Карпенко-Карий і сучасність: минуле для прийдешнього» (відділ популяризації книги). Література представлена на виставках розкриє талант прогресивного діяча української культури, який присвятив своє життя і творчість рідному народові. Геніальний актор, талановитий драматург, видатний режисер і композитор, здібний художник-декоратор, людина високого інтелекту, він зробив значний внесок в історію розвитку української літератури та професійного українського театру.

22 вересня о 13.00 працівники відділу мистецтв спільно з Кіровоградським міський літературно-меморіальним музеєм І. К. Карпенка-Карого проведуть вечір-зустріч «Сцена – мій кумир, театр – священний храм для мене», присвячений 170-ій річниці від дня народження І. К. Карпенка-Карого, драматурга актора, режисера, громадського і театрального діяча. Його творчість, як зазначав Іван Франко, «…наповнює нас почуттям подиву його таланту. Чекаємо на заходах!

З 22 вересня у відділі абонементу буде оформлено книжкову виставку «Відкриваючи книгу, відкриваєш світ». На виставці будуть представлені новинки літератури та бестселери бібліотеки, книги на будь-який смак та у різноманітному форматі - від найменшої до найбільшої.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!